AShinee
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» The Girl Who Leap Through Time
Reguli care trebuie respectate! Icon_minitimeMar Mai 03, 2011 6:30 pm Scris de Mitch

» Helăăău >.<
Reguli care trebuie respectate! Icon_minitimeMar Dec 14, 2010 12:28 am Scris de Mitch

» Sugestie ^^
Reguli care trebuie respectate! Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 11:57 pm Scris de Mitch

» Kuroshitsuji
Reguli care trebuie respectate! Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 8:53 am Scris de Verrine

» Nemultumire >.<
Reguli care trebuie respectate! Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 8:40 am Scris de Verrine

» Lie to Me - Serial
Reguli care trebuie respectate! Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 8:37 am Scris de Verrine

» Merlin - Serial
Reguli care trebuie respectate! Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 8:34 am Scris de Verrine

» Daca Erai....
Reguli care trebuie respectate! Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 9:07 pm Scris de Mitch

» Amurg-Stephenie Meyer
Reguli care trebuie respectate! Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 8:55 pm Scris de Mitch

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Reguli care trebuie respectate!

In jos

Reguli care trebuie respectate! Empty Reguli care trebuie respectate!

Mesaj Scris de sSoph Dum Dec 05, 2010 3:21 pm

REGULIRE FORUMULUI AShinee



1. Este de dorit a se evita abaterea de la profilul sectiunilor acestui site/forum. In acest fel, informatiile vor sta corect sortate, iar moderatorii si administratrii vor avea mai putin de munca
2.Nu este permisa folosirea unui limbaj necivilizat,obscen sau rasist.
3. Nu atacati persoanele de pe acest forum.Sugestile si pareriile fiecaruia dintre noi trebuie respectate.Jignirile nu sunt permise!
4. Fiecare user este responsabil de ceea ce scrie. Fiecare user este rugat sa respecte limita decentei!
5. Double-post-urile nu sunt permise
6.Fiecare post trebuie sa aiba minimum 2 randurii intregi.
6.Doar moderatorii si administratorii au voie sa scrie cu culori.Si acestia doar cand modifica un post al unui user care incalca regurile,la scrierea anumitoar reguli sau cand fac anunturii importante.
7.Nu se accepta clonele.Daca unul dintre useri este prins,se va alege cu ban permanent,fara discutii!
8.Avatarii, semnaturile si nick-urile nu trebuie sa aiba tenta rasista sau obscena.
9.Limbajul gen SMS sau mess nu este permis!

Deasemenea moderatorii au regurile lor,pe langa cele numite mai sus:
1. Moderatorii sunt persoane care au dreptul de a gestiona mesajele celorlalti utilizatori ai forumului.
2. Moderatori se supun, ca oricare alt utilizator, acestui regulament si au grija ca el sa fie respectat.
3. Gestionarea mesajelor se face respectand prezentul regulament, abaterile grave sau repetate de la aceasta regula au ca consecinta retragerea dreptului de a modera.
4.Functia de moderator nu implica privilegii ci responsabilitati. Functia de moderator implica posibilitatea de a edita, muta, sterge sau bloca mesajele celorlalti utilizatori.
5.Pot exista moderatori cu atributii restranse la cateva sectiuni ale forumului sau moderatori cu atributii peste tot forumul.
6.Moderatorii sunt alesi de catre administratori. Fiecare moderator este ales de acestia dupa modul in care se comporta pe acest forum, daca respecta regurile si desigur daca are atributiile necesare!

Aceste reguli trebuie respectate!Dupa incalcare acestora in repetate randurii userul poate fi banat.Depinde de gravitatea faptei!

sSoph
sSoph
Admin

Mesaje : 32
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 28

https://ashinee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum