AShinee
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» The Girl Who Leap Through Time
Whisky~fara~Gheata a sosit! Icon_minitimeMar Mai 03, 2011 6:30 pm Scris de Mitch

» Helăăău >.<
Whisky~fara~Gheata a sosit! Icon_minitimeMar Dec 14, 2010 12:28 am Scris de Mitch

» Sugestie ^^
Whisky~fara~Gheata a sosit! Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 11:57 pm Scris de Mitch

» Kuroshitsuji
Whisky~fara~Gheata a sosit! Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 8:53 am Scris de Verrine

» Nemultumire >.<
Whisky~fara~Gheata a sosit! Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 8:40 am Scris de Verrine

» Lie to Me - Serial
Whisky~fara~Gheata a sosit! Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 8:37 am Scris de Verrine

» Merlin - Serial
Whisky~fara~Gheata a sosit! Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 8:34 am Scris de Verrine

» Daca Erai....
Whisky~fara~Gheata a sosit! Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 9:07 pm Scris de Mitch

» Amurg-Stephenie Meyer
Whisky~fara~Gheata a sosit! Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 8:55 pm Scris de Mitch

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Whisky~fara~Gheata a sosit!

4 participanți

In jos

Whisky~fara~Gheata a sosit! Empty Whisky~fara~Gheata a sosit!

Mesaj Scris de ‡Whisky~Fără~Gheaț㇠Lun Dec 06, 2010 7:14 pm

Buna.Imi pare bine sa va cunosc,sper sa ne distram si sa ne intelegem.Pentru inceput,ar trebui sa va spun cateva lucruri care imi place cel mai mult sa le fac:
-Sa citesc,asta clar imi place sa fac cel mai mult.Este asa de bine cant te cufunzi in acea lume imaginara incat ti-ar placea sa stai acolo o vesnicie.Cui nu-i place?Bine acuma,eu nu citesc Harap-Alb,eu citesc carti cu vampiri si in general ficuri.
-Sa scriu.Cateodata am atatea idei in cap incat nu stiu daca sa le scriu sau nu.Stiu ca in cele din urma imi vor aparea altele si voi fi prea concentrata pe ele ca sa scriu la cele incepute asa ca le scriu doar pe cele care cred eu ca imi vor reusi..
-Sa vizionez manga.Pfff...nu le-am descoperit de prea mult timp desi ma uitam la Animax de pe vremea cand nici nu stiam sa citesc.Eu una prefer manga,in anime nu se povesteste chiar totul.
-Sa dorm.Sunt mai lenesa de felul meu si imi place sa lenevesc,dar cand vine bunica parca vine Dracu'.Intre noi fie vorba,e o persoana foarte ciudata.
--Sa ascult muzica.Cui nu-i place?Acum,nu am un gen de muzica preferat.Mie daca imi place o piesa o ascult orice gen ar fi(nu ma refeream la manele si populara,alea le urasc).

Mi-as dori sa ma duc in Japonia.Este asa de bine si e foarte frumos.Dar nu prea stiu cum m-as descurca cu limba,este destul de greu de invatat.Inca nu stiu ce mi-as dori sa devin.Prima mea alegere a fost avocat,am vrut asta vreo 3 ani dar acum de cand cu ficurile si cartile m-am razgandit,vreau sa devin scriitoare.Nu stiu cat va tine aceasta dorinta,poate inca vreo 3 ani dupa care ma voi razgandi.Imi plac foarte mult vampirii.Toate firurile mele(exceptand unul) sunt sau au fost despre ei.Si cartile care le citesc sunt tot cu vampiri.De fapt,de mica am vazut un film bun si de acolo mi se trage.In rest ce as putea sa mai spun,am scris deja o gramada si nu ma dor mainile deloc,sunt sigura ca nimeni nu va citi acest post in intregime.Cred ca ar trebui sa ma descriu putin..Sunt satena,aproape de 1,60(nu stiu exact),am parul lung dar partea din fata este scurta pentru ca am parul filat.Ochii...nu va pot spune o culoare exacta.Mi se schimba ca sosetele.Odata imi sunt albastrii,odata verzi,odata gri...nu va pot spune o culoare exacta.
Animeuri preferate...de fapt preferat am doar unul,Vampire Knight.Am vizionat mai multe dar nu ma apuc sa le scru pe toate,v-am plictisit deja.Daca aveti intrebari sunt deschisa.O seara placuta!
P.S Am citit regulile si o sa incerc sa nu le incalc.
‡Whisky~Fără~Gheață‡
‡Whisky~Fără~Gheață‡

Mesaje : 8
Data de inscriere : 06/12/2010
Localizare : Satu Mare

Sus In jos

Whisky~fara~Gheata a sosit! Empty Re: Whisky~fara~Gheata a sosit!

Mesaj Scris de sSoph Lun Dec 06, 2010 7:27 pm

Hye...‡WHISKY~FĂRĂ~GHEAȚÇ

My dear..Bun venit pe AShinee.Ma bucur ca te-ai gandit si la micul nostru forum.Sper sa fi activa pe la noi si sa te distrezi.Dezlantuie-te si fa ce-ti place. Desigur nu uita de reguli,inceearca din rasputeri sa le respectii,pentru a evita problemele.
Welcome!Demonstreza-ne ca ai un talent si o imaginatie aparte!Fii tu insatii!
O sa-ti pun cateva intrebari:
-Care este cel mai mare vis al tau?
-Ce-ti doresti sa realizezi in viata?
-Daca ar fii sa poti face ceva imposibil,ce anume ai face?De ce?
sSoph
sSoph
Admin

Mesaje : 32
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 28

https://ashinee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Whisky~fara~Gheata a sosit! Empty Re: Whisky~fara~Gheata a sosit!

Mesaj Scris de Wild.Neko Lun Dec 06, 2010 7:35 pm

Meow si tie. Vad ca te gasesc si pe aici sunt eu Running.wild.neko de pe anime zup.. in fine poate iti dai seama dupa ficul meu "gardca de corp a superstarului".
In fine ca nu asta conteaza nya. Ma bucur ca ai venit si aici... vad ca ai cateva lucruri in comun cu mine mai ales partea cu manga si ficurile nya :3
Sper ca te vei distra si maia les ca vei posta pe aici ficurile tale.. pe care cu mare placere le-asi citi meow~

Wild.Neko
Wild.Neko

Mesaje : 18
Data de inscriere : 05/12/2010

Sus In jos

Whisky~fara~Gheata a sosit! Empty Re: Whisky~fara~Gheata a sosit!

Mesaj Scris de Mitch Lun Dec 06, 2010 7:59 pm

HeHeHe! Shinee-unitza bine ai venit!
Amator de Japonia>>so si eu<>cu limba, rezolvam, cautam un user piaici specificat in Japo^-^
Pare bine ca te-ai inregistrat, mult succes si HAVE FUN!
-Hobby?
-Ocupatii?
VAD ca scrii>>bafta la posting de fic-uri si poate treci si la concurs cind incepe^^!
Mitch
Mitch
Admin

Mesaje : 27
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Pe Shinee^^

Sus In jos

Whisky~fara~Gheata a sosit! Empty Re: Whisky~fara~Gheata a sosit!

Mesaj Scris de ‡Whisky~Fără~Gheaț㇠Lun Dec 06, 2010 8:04 pm

Oh,multumesc pentru intampinare.Sigur ca te recunosc Cri,chiar nu mi-am imaginat ca voi da peste tine aici.Nu stiu daca le voi posta,probabil cand se va mai aduna lume.Ma bucur ca avem cate veca in comun.
sSoph,sa iti raspund la intrebari:
-Cel mai mare vis al meu...cred ca este sa devin scriitoare.Chiar nu stiu daca se va implini,eu sper si incerc sa ma perfectionez.
-Imi doresc ca lumea sa ma cunoasca,sa am o realizare importanta prin care sa ma fac remarcata .
-As aduce la viata toata lumea imaginara pe care Stephenie Meyer a creat-o.Stiu ca suna prostesc,dar mie chiar mi-ar placea ca vampirii sa existe.
Mitch,sa iti raspundem si tie.
-Hobby-ul meu este sa scriu si sa citesc.
-Ocupati...in aer liber nu prea am,eu nu prea ies pe afara.Dar imi place sa stau sa vorbesc pe mess,asta se pune?
Tocmai am de gand sa postez un fic,dar de concursuri...nu stiu.Nu sunt asa de priceputa deci probabil ca m-as face de rusine.Dar nu este exclus sa particip.
‡Whisky~Fără~Gheață‡
‡Whisky~Fără~Gheață‡

Mesaje : 8
Data de inscriere : 06/12/2010
Localizare : Satu Mare

Sus In jos

Whisky~fara~Gheata a sosit! Empty Re: Whisky~fara~Gheata a sosit!

Mesaj Scris de Wild.Neko Lun Dec 06, 2010 8:07 pm

Asa e eu deja am postat noul meu fic yaoi.. dar in fine.. astept ca si tu sa-ti postezi lucrarile.
Abia astept sunt cu ochii holbati la ecran.. cred ca nu mai dorm la noapte ca sa ma asigur ca le pui.
Glumeam nya` XD oricum abia astept.. si eu ma bucur ca am dat peste tine.. am noroc ca nu am iesit de pe şosea mai bine ca am dat in tine XD
Just kidding 8D...
Wild.Neko
Wild.Neko

Mesaje : 18
Data de inscriere : 05/12/2010

Sus In jos

Whisky~fara~Gheata a sosit! Empty Re: Whisky~fara~Gheata a sosit!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum