AShinee
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» The Girl Who Leap Through Time
Religia in scoli Icon_minitimeMar Mai 03, 2011 6:30 pm Scris de Mitch

» Helăăău >.<
Religia in scoli Icon_minitimeMar Dec 14, 2010 12:28 am Scris de Mitch

» Sugestie ^^
Religia in scoli Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 11:57 pm Scris de Mitch

» Kuroshitsuji
Religia in scoli Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 8:53 am Scris de Verrine

» Nemultumire >.<
Religia in scoli Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 8:40 am Scris de Verrine

» Lie to Me - Serial
Religia in scoli Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 8:37 am Scris de Verrine

» Merlin - Serial
Religia in scoli Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 8:34 am Scris de Verrine

» Daca Erai....
Religia in scoli Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 9:07 pm Scris de Mitch

» Amurg-Stephenie Meyer
Religia in scoli Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 8:55 pm Scris de Mitch

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Religia in scoli

3 participanți

In jos

Religia in scoli Empty Religia in scoli

Mesaj Scris de Verrine Lun Dec 06, 2010 10:52 pm

Ok, la mine la scoala situatia este una destul de roz, insa in unele scoli nu sunt sigura daca este la fel <.<. I mean, am auzit odata de la o fata ca a avut media anuala mica din cauza orelor de religie deoarece nu se putea ridica la standardele care i le cerea profesoara <.<.
La mine la scoala, la roa de religie face mai mutl un fel de consiliere sau ora de filosofie/psihologie. Deobicei dezbtaem subiecte, nu neaparat legate de Dumnezeu, Notele le primim deobicei cand ne mai da un referat sau cand ne pune sa invatam nu stiu ce rugaciune.
Oricum, e cam ciudata treaba asta <.<. Ce parere aveti?
Verrine
Verrine

Mesaje : 13
Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 27
Localizare : Nowhere

Sus In jos

Religia in scoli Empty Re: Religia in scoli

Mesaj Scris de Wild.Neko Lun Dec 06, 2010 11:23 pm

Hmm.. asta da chestie la mine nu stiu daca e regula asta.. inafara ca trebuie sa purtam uniforme --".
orcum.. deobicei la religie trebuie sa vorbim de De Dumnezeu, oricum si la noi doamna de religie ne mai intreaba cate ceva asa, dar tot pana la urma ne relatam la Doamne Doamne. Dar nu stiu eu daca na prietena ta care a avut media mica si chiar la religie.. adica ce naiba ma cate preferinte avea acel profesor/profesoara de la un elev ca doar nu suntem la scoala speciala numai in religie, in fine. Nu stiu ce sa zic, adica na nu te poti astepta la un elev sa fie chiar de nivelul profesorului din contra e responsabilitatea profesorului de al invata pe elev ce religie este si despre Domane Doamne nya`.
Cam atata am putut eu zice.. paote nu am un raspuns tocmai corect dar na asta am priceput eu din mesajul tau Verrine gomanasay daca am gresit cu ceva :'(
Wild.Neko
Wild.Neko

Mesaje : 18
Data de inscriere : 05/12/2010

Sus In jos

Religia in scoli Empty Re: Religia in scoli

Mesaj Scris de Mitch Dum Dec 12, 2010 8:11 pm

Defapt...la noi nu se duc ore de religie>>dar daca venea cel cu clopotnita la noi ca presedinte era sa o induca in scoli.
Pai, depinde mult si de credinta persoanelor, pentru ca fiecare om are o religie proprie crescuta de mic... si nu se poate impune cu totul alta(asta la general).
Alta treaba cu educatia civica, care are atita politica in ea acum, ca la fel micsoreaza media.((
Mitch
Mitch
Admin

Mesaje : 27
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Pe Shinee^^

Sus In jos

Religia in scoli Empty Re: Religia in scoli

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum