AShinee
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» The Girl Who Leap Through Time
Ce mai trazniti, amuzanti, ciudati profesori. Icon_minitimeMar Mai 03, 2011 6:30 pm Scris de Mitch

» Helăăău >.<
Ce mai trazniti, amuzanti, ciudati profesori. Icon_minitimeMar Dec 14, 2010 12:28 am Scris de Mitch

» Sugestie ^^
Ce mai trazniti, amuzanti, ciudati profesori. Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 11:57 pm Scris de Mitch

» Kuroshitsuji
Ce mai trazniti, amuzanti, ciudati profesori. Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 8:53 am Scris de Verrine

» Nemultumire >.<
Ce mai trazniti, amuzanti, ciudati profesori. Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 8:40 am Scris de Verrine

» Lie to Me - Serial
Ce mai trazniti, amuzanti, ciudati profesori. Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 8:37 am Scris de Verrine

» Merlin - Serial
Ce mai trazniti, amuzanti, ciudati profesori. Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 8:34 am Scris de Verrine

» Daca Erai....
Ce mai trazniti, amuzanti, ciudati profesori. Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 9:07 pm Scris de Mitch

» Amurg-Stephenie Meyer
Ce mai trazniti, amuzanti, ciudati profesori. Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 8:55 pm Scris de Mitch

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Ce mai trazniti, amuzanti, ciudati profesori.

In jos

Ce mai trazniti, amuzanti, ciudati profesori. Empty Ce mai trazniti, amuzanti, ciudati profesori.

Mesaj Scris de Wild.Neko Lun Dec 06, 2010 11:41 pm

Meow~ uitati ca vin si eu cu un topic mai cred pe placul tuturor in care putem discuta cate ne dorim despre profesorii nostrii prea multi iubiti chit ca esti la scoala, la liceu sau chiar la facultate XD nya`.

Cred ca toti dintre voi aveati sau inca aveti profesori la scoala care sunt mai pe o doaga, mai trazniti cu obiceiuri spectaculoase sau chiar extravagande.. sau na sunt mai sisi la mandolina XD.

Daca aveti sau ati avut sa nu ezitati sa ne povestiti nya`.

Eu una am si am avut si cati nu am avut.. pai cu care sa incep a stiu exact cu cine Muhahaha >:3. meow~

Domnul Niţoiescu (porecle: Niţo, Niţoiescu+beţtivescu asa ii mai spuneam eu cu clasa XD)era profesorul meu de la generala l-ama vut in clasa a 6-8-a. Ce vremuri, ce vremuri asa de de neuitat. Deci era belea.. avea asa un glas de spargea geamurile.. aprdon termopanele :3, iar luerul ala parca te zgaria pe creier.. ah ce simfonie.. XD
Oricum multi il minteau ca sunt bolnavi si asa mai departe.
Dar o intampalre foarte socanta si amuzanta a fost cand wow in ziarul din craiova a aparut un titlu asa de uluitor pe prima pagina : citat "Domnul Niţoiescu transpirat si cu pantalonii pe jumatate dati jos". Au inima, corasonul.. a fost asa socant dar m-am prapadit pe jos.. cand am aflat ca Niţo a facut-o cu o "Amica" cica XD ca aia a venit sa bea cafea cu el si ca dupa aia doar s-au odihnit la fete in vestiar.. da s-a cam incins admosfera pe acolo.. XD

Va rog asta m-a lasat cu gura pe jos maia les pe toti eleve si mai presus de asta pe director care a fost si descoperitorul acestui incindent.. : ))

Si multe altele despre el.

Asta nu e tot tot prin clasele a 6-7 cand a venit profa de chimie si fizica doamna Bobaş si ne-a luat ca diriginte caci domnul de religie era un molau cica si nu ne-a imblanzit pe noi 8-D asa spunea ea.. deci avea niste expresii de te dadea gata pe jos .
sa va dau cateva exemple :
- Popescule aici miroase a ajutor (in timp ce se uita la tema unui coleg)
- Pana si curcile bete gandesc mai bine decat voi.
- Fetele sa nu mai vina mascheate la scoala ..
- Te duci acuma Danusio la baie si iti stergi cu apa roseata asta de pe unghii (ii spunea unei colege sa se spele cu apa de oje.. cat de cretin poti fi sa spui asta XD)
- Numai la baieti va e gandul.. dar la carte nu .. numai note de 5,6
- E babilonie ce e aici in scoala, babilonie curata s-a ales praful de educatia asta XD

Cam asa si multe altele = ))
Acuma cateva vorbe la adresa mea :

- Ţinc (eu) DACA TE MAI VAD CA UMBLII DESCULTA FARA SOSETE PE HOL TE SPUN LUI DOMNUL COLONEL CAND AJUNGEM ACASA (asta era in excursie in Germania cu 5 colege si icna altii de a 8 si a 6 atunci eram intra 7 eu)
- O sa-i zic eu lui domnul ŢINC SA MAI PUNA CUREAUA PE TINE.. (pe naiba ca tati nu pune asa ceva pe mine.. nu, nu in her dreams)

Si asa mai departe... si pot sa va zic mai multe dar as vrea sa mai aud cum sunt si la voi profesorii >:3 Muhahahaha

[/b]Acuma e randul vostru :3[/b]
Wild.Neko
Wild.Neko

Mesaje : 18
Data de inscriere : 05/12/2010

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum