AShinee
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» The Girl Who Leap Through Time
Pareri personale despre Death Note  Icon_minitimeMar Mai 03, 2011 6:30 pm Scris de Mitch

» Helăăău >.<
Pareri personale despre Death Note  Icon_minitimeMar Dec 14, 2010 12:28 am Scris de Mitch

» Sugestie ^^
Pareri personale despre Death Note  Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 11:57 pm Scris de Mitch

» Kuroshitsuji
Pareri personale despre Death Note  Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 8:53 am Scris de Verrine

» Nemultumire >.<
Pareri personale despre Death Note  Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 8:40 am Scris de Verrine

» Lie to Me - Serial
Pareri personale despre Death Note  Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 8:37 am Scris de Verrine

» Merlin - Serial
Pareri personale despre Death Note  Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 8:34 am Scris de Verrine

» Daca Erai....
Pareri personale despre Death Note  Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 9:07 pm Scris de Mitch

» Amurg-Stephenie Meyer
Pareri personale despre Death Note  Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 8:55 pm Scris de Mitch

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Pareri personale despre Death Note

In jos

Pareri personale despre Death Note  Empty Pareri personale despre Death Note

Mesaj Scris de DeDal Notorius Lun Dec 06, 2010 7:50 pm

Da, Death Note e un anime ce m-a uimit si inca ma uimeste. Actiunea, personajele, inteligenta lui Raito dar si iscusinta lui L care se bazeaza mai mult pe imaginatie decat pe inteligenta. Nu am prevazut finalul, nu mi-am putut da seama.
Avem si putin fantastic, fara nu ar mai Death Note. Grafica e superba, o iubesc.
Cel mai mult am ramas uimita dupa ce ne-a fost prezentat L. In nici un caz tipul detectivului ce reuseste sa prinda si sa pedepseasca un asasin. De asemenea, diferenta dintre Kira si Light e uriasa.
A meritat in orice caz, acest anime si multe altele sa aiba nu un film, ci doua.
Un anime ce trebuie vazut !!! Voi ce parere aveti ??? Ce diferente si asemanari gasiti intre Light si Kira??? Dar intre L si Light???
DeDal Notorius
DeDal Notorius

Mesaje : 9
Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 30
Localizare : My world, my everything

http://dalorius.blogspot.com/

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum