AShinee
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» The Girl Who Leap Through Time
Pareri despre Gravitation :) Icon_minitimeMar Mai 03, 2011 6:30 pm Scris de Mitch

» Helăăău >.<
Pareri despre Gravitation :) Icon_minitimeMar Dec 14, 2010 12:28 am Scris de Mitch

» Sugestie ^^
Pareri despre Gravitation :) Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 11:57 pm Scris de Mitch

» Kuroshitsuji
Pareri despre Gravitation :) Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 8:53 am Scris de Verrine

» Nemultumire >.<
Pareri despre Gravitation :) Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 8:40 am Scris de Verrine

» Lie to Me - Serial
Pareri despre Gravitation :) Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 8:37 am Scris de Verrine

» Merlin - Serial
Pareri despre Gravitation :) Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 8:34 am Scris de Verrine

» Daca Erai....
Pareri despre Gravitation :) Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 9:07 pm Scris de Mitch

» Amurg-Stephenie Meyer
Pareri despre Gravitation :) Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 8:55 pm Scris de Mitch

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Pareri despre Gravitation :)

In jos

Pareri despre Gravitation :) Empty Pareri despre Gravitation :)

Mesaj Scris de DeDal Notorius Lun Dec 06, 2010 7:55 pm

Cand ma gandesc la Gravitation, ma gandesc la prima mea intalnire un un print sarmant pe care am auzit ca se numea Yaoi. Huh, doar cand aud asta, imi simt inima pulsand a nebunie Shocked ce nebunie. Da, ca si pentru multi altii, Gravitation e primul meu shonen-ai. Nu regret, nu, poate daca eram luata mai dur, ramaneam cu sechele. In orice caz, iubirea dintre Shu si Yuki ajunge intr-un punct in care nimic nu ii mai poate tine deoparte unul de celalalt. Si oricat ar incerca cel din urma sa nege, e indragostit. ce iubire, ador grafica, iubesc personajele, ma topesc dupa muzica lor, Bad Luck. Alte pareri? Laughing
DeDal Notorius
DeDal Notorius

Mesaje : 9
Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 30
Localizare : My world, my everything

http://dalorius.blogspot.com/

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum